Ons Team

Wij stellen graag het onderstaande SternTrucks team aan u voor. Het toegewijde team staat voor u klaar omtrent al uw Mercedes-Benz mobiliteitsvragen en helpt u graag met uw keuze in het aankoopproces van een truck.

Trucks_verkoop_remco_314x400.jpg

Remco van Laar

Salesmanager

06-53578391
remco.van.laar@sterntrucks.nl

Trucks_verkoop_coen_314x400.jpg

Coen van der Wind

Verkoopadviseur | Rayon Utrecht

06-54762566
coen.van.der.wind@sterntrucks.nl

Trucks_verkoop_frank_314x400.jpg

Frank de Witt

Verkoopadviseur | Rayon Almere 

06-41727611
frank.de.witt@sterntrucks.nl

Trucks_verkoop_wijnand_314x400.jpg

Wijnand Hartman

Verkoopadviseur | Rayon Nijkerk 

06-57991042
wijnand.hartman@sterntrucks.nl

Tom van der Wiele 3.jpg

Tom van der Wiele

Verkoopadviseur | Rayon Utrecht

06-82058779
tom.van.der.wiele@sterntrucks.nl

Anthony de Groot 3.jpg

Anthony de Groot

Verkoopadviseur | Rayon Veenendaal

06-82122915
anthony.de.groot@sterntrucks.nl