Ons Team

Wij stellen u graag voor aan ons Parts Team. Het toegewijde team staat voor u klaar omtrent al uw vragen over originele en gebruikte onderdelen, de webshop of wanneer u meer informatie wenst over Mercedes-Benz onderdelen.

Michel-Wijnands

Michel Wijnands

PartsManager Amersfoort

033-4543464
michel.wijnands@sternauto.nl

partsPWBW

Marco-ter-Beek-Final

Marco ter Beek

PartsManager Nieuwegein

030-2644447
marco.ter.beek@sternauto.nl

partsPWBW

Gert-vVredendaal-Final

Gert van Vredendaal

PartsManager Veenendaal

031-8751532
gert.van.vredendaal@sternauto.nl

partsPWBW

Rob-Klinkenberg

Rob Klinkenberg

PartsManager Amsterdam Zuidoost

020-8510845
rob.klinkenberg@sternauto.nl

partsPWBW

Bert Vis

Bert Vis 

PartsManager Nijkerk

033-2473946
bert.vis@sterntrucks.nl

partsBWTR

Walter Kruitbos2

 

 

Walter Kruitbos

Parts Manager Utrecht

030-2808868
walterkruitbos@sterntrucks.nl

partsBWTR

Pascal Willemsen2

 

 

Pascal Willemsen 

Accountmanager Parts

06-82527731
pascal.willemsen@sternauto.nl

 

Nicky Das2

 

 

Nicky Das

Accountmanager Parts Amsterdam

06-12898803
nicky.das@sternauto.nl