Ons Team

Wij stellen u graag voor aan ons Parts Team. Het toegewijde team staat voor u klaar omtrent al uw vragen over originele en gebruikte onderdelen, de webshop of wanneer u meer informatie wenst over Mercedes-Benz onderdelen.

Mario_de_Groot2

Mario de Groot

Key Accountmanager Parts

06-12586511
mario.de.groot@sternauto.nl

 

Nicky_Das

Nicky Das

Accountmanager Parts

06-12898803
nicky.das@sternauto.nl

  

Pascal Willemsen2

 

 

Pascal Willemsen 

Accountmanager Parts

06-82527731
pascal.willemsen@sternauto.nl

 

Michel-Wijnands

Michel Wijnands

Parts Manager Amersfoort

033-4543464
michel.wijnands@sternauto.nl

partsPWBW

Marco-ter-Beek-Final

Marco ter Beek

Parts Manager Nieuwegein

030-2644447
marco.ter.beek@sternauto.nl

partsPWBW

Gert-vVredendaal-Final

Gert van Vredendaal

Parts Manager Veenendaal

031-8751532
gert.van.vredendaal@sternauto.nl

partsPWBW

Rob-Klinkenberg

Rob Klinkenberg

Parts Manager Amsterdam Zuidoost

020-8510845
rob.klinkenberg@sternauto.nl

partsPWBW

Bert Vis

Bert Vis 

Parts Manager Nijkerk

033-2473946
bert.vis@sterntrucks.nl

partsBWTR

Silhouette_320x240_01

Frenk van Wijngaarden

Parts Manager Utrecht

030-2808867
frenk.van.wijngaarden@sterntrucks.nl

partsBWTR