Ons Team

Wij stellen u graag voor aan ons Parts Team. Het toegewijde team staat voor u klaar omtrent al uw vragen over originele en gebruikte onderdelen, de webshop of wanneer u meer informatie wenst over Mercedes-Benz onderdelen.

pascal.jpg

Pascal Willemsen
Accountmanager Parts

06-82527731
pascal.willemsen@sternauto.nl

Nicky-Das.jpg

Nicky Das
Contactpersoon
Rayon Amsterdam

06-8510851
nicky.das@sternauto.nl

bert vis.jpg

Bert Vis
PartsManager
Rayon Nijkerk

033-2473946
bert.vis@sterntrucks.nl

Michel-Wijnands.png

Michel Wijnands
PartsManager
Rayon Amersfoort

033-4543464
michel.wijnands@sternauto.nl

Rob Klinkenberg.jpg

Rob Klinkenberg
PartsManager
Rayon Amsterdam Zuidoost

020-8510845
rob.klinkenberg@sternauto.nl

willem kemper.jpg

Willem Kemper
PartsManager

 

willem.kemper@sternauto.nl

Silhouette.png

Marco ter Beek
Parts Medewerker
Rayon Nieuwegein

030-2644447
marco.ter.beek@sternauto.nl

foto-parts-klaar.jpg

Roy Gobiend
Parts Medewerker
Rayon Amsterdam

020-8510851
roy.gobiend@sternauto.nl

walterkruitbos.jpg

Walter Kruitbos
Parts Manager
Rayon Utrecht

030-2808868
walterkruitbos@sterntrucks.nl

Silhouette.png

Gert van Vredendaal
PartsManager
Rayon Veenendaal

0318-751532
gert.van.vredendaal@sternauto.nl