Direct contact

Wilt u direct contact met de verkoopafdeling, of de werkplaats?

Klik dan hieronder op één van onze vestigingen of neem contact op met onze Salesmanager.

Salesmanager: 

Remco van Laar
06 53578391
remco.van.laar@sternauto.nl

 

Vestigingen

Amsterdam-West contactgegevens

Werkplaats: Frank Noorbeek

Telefoonnummer:
020 8510824

E-mailadres:
frank.noorbeek@sterntrucks.nl 

Almere contactgegevens

Verkoop: Rein Liet

Telefoonnummer: 
06 20056719

E-mailadres: 
rein.liet@sterntrucks.nl

Werkplaats: Jos van den Heuvel

Telefoonnummer:
036 5474883

E-mailadres:
jos.van.den.heuvel@sternauto.nl

Veenendaal contactgegevens

Verkoop: Anthony de Groot

Telefoonnummer: 
0318 521988

E-mailadres:
anthony.de.groot@sterntrucks.nl

Werkplaats: Anne Bruggeman-de Neef

Telefoonnummer:
0318 582105

E-mailadres:
anne.bruggeman@sterntrucks.nl 

Utrecht contactgegevens

Verkoop: Coen van der Wind

Telefoonnummer: 
030 2808869

E-mailadres:
coen.van.der.wind@sterntrucks.nl

Werkplaats: Rene Rowaan

Telefoonnummer:
030 2808893

E-mailadres:
rene.rowaan@sterntrucks.nl

 

Nijkerk contactgegevens

Verkoop: Tom van der Wiele

Telefoonnummer:
06 82058779

E-mailadres:
tom.van.der.wiele@sterntrucks.nl

Werkplaats: Martin Lootens

Telefoonnummer:
033 2473905

E-mailadres:
martin.lootens@sterntrucks.nl